TURKISH AIRLINES SPÁJA KOŠICE SO SVETOM UŽ JEDEN ROK

TURKISH AIRLINES SPÁJA KOŠICE SO SVETOM UŽ JEDEN ROK

 

Presne jeden rok Turkish Airlines, letecká spoločnosť, ktorá lieta do väčšieho počtu krajín ako akákoľvek iná aerolinka, spája metropolu východného Slovenska s celým svetom prostredníctvom leteckého spojenia Košice – Istanbul.

 

16. jún 2017

Turkish Airlines, najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax, 2016) začala lietať do Košíc presne pred rokom. Frekvencia na linke Košice – Istanbul bola z pôvodných troch navýšená na štyri lety týždenne. Ranné odlety z Košíc v utorok a piatok poskytujú perfektnú konektivitu pre lety do USA, prestupový čas na letisku v Istanbule je menej ako tri hodiny. Dva večerné lety v pondelok a nedeľu poskytujú skvelé príležitosti s krátkym prestupom na objavovanie destinácií na Strednom východe, v Ázii a v Indickom oceáne. Okrem toho, ak prestup v Istanbule trvá viac ako 5 hodín, spoločnosť Turkish Airlines ponúka cestujúcim bezplatný výlet po Istanbule so sprievodcom, vrátane transferu z a na letisko a jedného jedla zdarma. Bližšie informácie sú dostupné na stránke www.istanbulinhours.com.

 

Ömer Saka, generálny manažér Turkish Airlines pre Slovensko pri príležitosti dnešného výročia povedal: „Sme veľmi radi, že máme za sebou úspešný prvý rok v Košiciach. Turkish Airlines so svojou bohatou sieťou destinácií predstavuje dôležitú bránu pre tento región do celého sveta a podporuje obchodný i turistický segment oboma smermi. Poskytujeme veľmi dobrú konektivitu pre lety do USA, Kanady, Ázie i na stredný východ. Ďakujeme našim partnerom letisku Košice, cestovným kanceláriám a agentúram a našim cestujúcim a prajeme všetkým pekné leto a veľa šťastných letov na palube Turkish Airlines.“  

 

Turkish Airlines oslavuje prvý rok svojho pôsobenia v Košiciach špeciálnou ponukou leteniek do zaujímavých destinácií vo skvelých cenách:

Dubaj              od 319 EUR*                                        Miami                           od 489 EUR*

New York        od 419 EUR*                                         Washington                   od 435 EUR*

Chicago          od 419 EUR*                                         Toronto                        od 499 EUR*

Male              od 599 EUR*                                           Kapské Mesto               od 499 EUR*

Havana          od 569 EUR*                                           Hong Kong                   od 489 EUR*

 

Pri príležitosti dnešného výročia boli cestujúci na linke Košice – Istanbul obdarení sladkými muffinmi a darčekovými predmetmi od spoločnosti Turkish Airlines. Boli medzi nimi aj študentky Sangita a Natália, ktoré v rámci programu Work & Travel leteli do amerického Bostonu.  

Michael Tmej, výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice: “Už viac ako rok môžu cestujúci z našej širokej spádovej oblasti lietať do viac ako troch stoviek destinácií v neustále rastúcej sieti globálneho dopravcu Turkish Airlines. Svet nebol nikdy bližšie ku Košiciam a povzbudzujeme každého, aby objavoval jeho krásy na palube najlepšej leteckej spoločnosti v Európe. Pre nás je veľkou cťou mať v Košicaich takého silného partnera ako Turkish Airlines a veľmi sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu. “

Foto k článku: Rado Mlýnek

Newsletter

Chcete od nás odoberať newsletter s aktuálnymi ponukami? Ak áno stačí sa zaregistrovať.