final_2

Potrebujeme vašu pomoc!


Eurowings je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá bola v roku 2017 vyhlásená za najlepšiu nemeckú aerolinku. Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách.

Minulý týždeň Eurowings odštartoval druhú edíciu kampane “Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ Toto prvé kolo bolo dnes ukončené a zo šiestich nominovaných destinácií sa do finále dostali írsky Cork, nemecký Friedrichshafen a slovenské Košice!

Finále bude prebiehať naživo na facebookovej stránke spoločnosti Eurowings zajtra, t.j. v utorok 13. marca 2018 v čase medzi 15:00 a 16:00. Bližšie informácie sú dostupné na www.lietamvtom.sk.

Destinácia s najväčším počtom hlasov získa nové letecké spojenie s Nemeckom na palube spoločnosti Eurowings, so štartom už od októbra 2018.

Navyše, letisko Košice za každý jeden hlas získaný vo finále venuje finančný príspevok nadácii Úsmev ako dar.

Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej: „Chcem sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí nám v prvom kole súťaže „Vote & Fly“ poslali svoj hlas. Sme naplnení vďačnosťou a nadšením, že sa nám podarilo dostať do finále. Ešte raz chcem poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest. Hlasujme spolu za Košice a pomôžme aj nadácii Úsmev ako dar!“

Košice, 12. marec 2018  

Nedávno pridané

RJ85 G-JOTR

Priletel štvormotorový hornoplošník Avro RJ85

21. Jún 2018
nova_linka

Ryanair otvára svoje prvé lety z Košíc!

13. Jún 2018
Lot 55 555 cestujuca

Letisko Košice privítalo 55 555-eho cestujúceho LOT-u!

4. Jún 2018