hlasuj

POTREBUJEME VAŠU POMOC! 

Eurowings je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá bola v roku 2017 vyhlásená za najlepšiu nemeckú aerolinku. Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách. Okrem európskych liniek Eurowings prevádzkuje aj nízkonákladové lety do zámorských destinácií v USA alebo v Karibiku. 

Teraz Eurowings prichádza s druhou edíciou mimoriadne úspešnej kampane “Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ Je nominovaných šesť destinácií a široká verejnosť môže prostredníctvom internetovej stránky www.vote-and-fly.com hlasovať od 6. do 12. marca za svoju obľúbenú destináciu. Tri najúspešnejšie destinácie postúpia do finále, ktoré bude prebiehať naživo na sociálnej sieti Facebook 13. marca. 

A teraz to hlavné, jednou zo šiestich nominovaných destinácií sú aj Košice! To znamená, že metropola východného Slovenska má obrovskú šancu získať pravidelné letecké spojenie s Nemeckom na krídlach spoločnosti Eurowings už od októbra 2018! Všetko však záleží na výsledkoch hlasovania. Konkurentmi Košíc sú dánsky Aarhus, írsky Cork, nemecký Friedrichshafen, slovinská Ľubľana a nórsky Stavanger. 

Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej: „Sme nadšení, že sa nám podarilo uspieť v rokovaniach so spoločnosťou Eurowings, a že nás zaradila do tohtoročnej edície výnimočného projektu „Vote and Fly!“. Chcem týmto poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest. Hlasujme spolu za Košice na www.vote-and-fly.com!”

Nedávno pridané

ryanair_foto2

Ryanair bude lietať z Košíc do Prahy

26. Jún 2020
Austrian Airlines

Austrian Airlines je späť. Z Košíc sa už lieta aj do Viedne.

22. Jún 2020
Letisko Košice

Znovuobjavovanie sveta po pandémii COVID-19

18. Jún 2020