Vážení cestujúci,

Letisko Košice sa ospravedlňuje za vzniknuté komplikácie v súvislosti s vašou poškodenou alebo nedoručenou batožinou, avšak radi vám pomôžeme vyriešiť túto situáciu.


V prípade, že vám po prílete nebola doručená vaša batožina, prípadne bola doručená a je poškodená, je nevyhnutné kontaktovať ihneď po vašom prílete pracovisko reklamácie batožín, ktoré sa nachádza priamo v príletovej hale. 

Reklamacia batožiny na letisku Kosice

Pre ďalšie riešenie vašej reklamácie potrebujete mať vypracovaný protokol, tzv. PIR (Property Irregularity report) s vaším osobným referenčným číslom, s ktorým následne budete kontaktovať leteckú spoločnosť, príp. poisťovňu.

Každá letecká spoločnosť má svoje vlastné pravidlá a postupy. Preto je dôležité aby ste dostali presné a konkrétne informácie, podľa ktorých budete následne postupovať a riešiť váš prípad.

 

Pre akékoľvek vaše otázky a informácie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, sme tu pre vás.  

Vo veľmi súrnych a neodkladných prípadoch je k dispozícii aj núdzový telefónny kontakt, ktorý môžete v prípade potreby využiť. V ostatných prípadoch, najmä čo sa informácií týka, nám, prosím, napíšte email. Ihneď ako to bude možné, sa s vami spojíme a pomôžeme vám vyriešiť vašu požiadavku.  

Kontakt

Tel: +421 55 68 32 360

Mobil: +421 918 111 750         

Email: [email protected]


 
 

Nedávno pridané

Inauguracna znamka 100 rokov lietania z Košíc

JEDINEČNÁ ZNÁMKA PRIPOMÍNAJÚCA INAUGURAČNÝ LET

22. Máj 2024
Trio LZ OK HA letisko Kosice

OSEMDESIATY ÔSMY DIEL FOTOPOHĽADOV DO HISTÓRIE LETISKA KOŠICE: TRIO VOZILO DOVOLENKÁROV K MORU

16. Máj 2024
ATR-72 letisko Košice

LIETAJÚ K NÁM (AJ) ŠVÉDSKE AEROLÍNIE

9. Máj 2024