Letisko_Kosice_ma_novy_web

Po piatich rokoch sa letisko Košice rozhodlo vynoviť svoju webovú stránku www.airportkosice.sk. Pomocnú ruku letisku podala spoločnosť Ness KDC. Webová stránka bola vytvorená v rámci projektu Ness KDC Košiciam, v ktorom zamestnanci Ness KDC vyvíjajú webové stránky a mobilné aplikácie pre neziskové a pre každodenný život Košičanov významné organizácie pro bono.

Stanislav Mucha, PR & Communication Director Ness KDC: "Letisko Košice je významnou vstupnou bránou do nášho mesta a zároveň miestom, z ktorého sa my Košičania vieme dostať do celého sveta. V poslednom období s radosťou prijímame správy o nových destináciách spojených s metropolou východu, rešpekt si zaslúži aj nový, trendový, marketingový imidž letiska. V Nesse sme naozaj hrdí, že sme mohli priložiť ruku k dielu. Dizajnovo a funkčne sme podľa zadania doplnili už existujúce komunikačné kanály. V najbližšej dobe a v spolupráci s Letiskom Košice budeme  zbierať a analyzovať štatistiky i spätnú väzbu užívateľov. Tieto dáta využijeme pri ďalších úpravách stránky. Ďakujem všetkým „Nessákom“, ktorí sa podieľali na vývoji."

Marketingový manažér letiska Košice, Juraj Toth: „Nový web letiska Košice bol navrhnutý v línii s našou modernou korporátnou identitou z dielne dizajnéra Mateja Tomana. Návštevníci webu na ňom nájdu všetky dôležité informácie, ako sú letové poriadky, letecké spoločnosti, služby na letisku,  parkovanie a pod. Web je responzívny a je prepojený so všetkými sociálnymi sieťami letiska, ako aj s platformou zkosicdosveta.sk, na ktorej intenzívne zdieľame špeciálne akcie leteckých spoločností a atraktívny cestovateľský obsah. Srdečne ďakujeme spoločnosti Ness KDC za perfektne odvedenú robotu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

Letisko Košice vybavilo v októbri 34 600 cestujúcich, čo predstavuje medziročný nárast o 10%. Za obdobie január – október prešlo letiskom spolu 434 317 cestujúcich, čo v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka znamená nárast o 15%. Aktuálne sa z Košíc lieta na pravidelných linkách do 9 destinácií, na krídlach 5 leteckých dopravcov. Na jeden prestup je možné z Košíc odletieť do vyše 500 miest po celom svete, vrátane množstva exotických destinácií ako napr. Seychely, Maurícius, Thajsko, Srí Lanka či Zanzibar. Bližšie informácie sú dostupné na www.airportkosice.sk a www.zkosicdosveta.sk.

Ness KDC je vývojové a inovačné centrum produktov a technológií poskytujúce služby zahraničným klientom v oblastiach, ako automobilový priemysel, doprava, finančný sektor, médiá a marketing, IoT a big data. S viac ako 520 IT špecialistami je Ness KDC najväčším zamestnávateľom v oblasti softvérového inžinierstva v regióne a kvalitou práce sa radí medzi svetovú špičku. Firma je mimoriadne aktívna aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti a pomáha mestu Košice a neziskovým organizáciám v rôznych podobách.

Košice, 6. november 2017

Recent news

Munich_eurowings

EUROWINGS WILL FLY FROM KOŠICE ALSO TO MUNICH!

4. May 2018
Eurowings will connect Košice with Germany

Eurowings will connect Košice with Germany

30. April 2018
Eurowings

EUROWINGS WILL OPEN THE ROUTE DÜSSELDORF – KOŠICE

26. April 2018