hlasuj

POTREBUJEME VAŠU POMOC! 

Eurowings je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá bola v roku 2017 vyhlásená za najlepšiu nemeckú aerolinku. Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách. Okrem európskych liniek Eurowings prevádzkuje aj nízkonákladové lety do zámorských destinácií v USA alebo v Karibiku. 

Teraz Eurowings prichádza s druhou edíciou mimoriadne úspešnej kampane “Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ Je nominovaných šesť destinácií a široká verejnosť môže prostredníctvom internetovej stránky www.vote-and-fly.com hlasovať od 6. do 12. marca za svoju obľúbenú destináciu. Tri najúspešnejšie destinácie postúpia do finále, ktoré bude prebiehať naživo na sociálnej sieti Facebook 13. marca. 

A teraz to hlavné, jednou zo šiestich nominovaných destinácií sú aj Košice! To znamená, že metropola východného Slovenska má obrovskú šancu získať pravidelné letecké spojenie s Nemeckom na krídlach spoločnosti Eurowings už od októbra 2018! Všetko však záleží na výsledkoch hlasovania. Konkurentmi Košíc sú dánsky Aarhus, írsky Cork, nemecký Friedrichshafen, slovinská Ľubľana a nórsky Stavanger. 

Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej: „Sme nadšení, že sa nám podarilo uspieť v rokovaniach so spoločnosťou Eurowings, a že nás zaradila do tohtoročnej edície výnimočného projektu „Vote and Fly!“. Chcem týmto poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest. Hlasujme spolu za Košice na www.vote-and-fly.com!”

Recent news

Ryanair launches first flights from Kosice!

13. June 2018
55555 passager

Kosice Airport welcomed 55 555th LOT passenger!

4. June 2018
Charter flight to Egypt started the summer season at Košice Airport

Charter flight to Egypt started the summer season at Košice Airport

28. May 2018