Letisko Košice

V súvislosti s novou mutáciou ochorenia COVID-19 Slovensko dočasne pozastavuje lety z Veľkej Británie. Zákaz bude predbežne platiť 72 hodín.

Zákaz platí od polnoci z 21. na 22.12.2020 pre civilné lety a netýka sa leteckej nákladnej prepravy, letov na humanitárne účely či letov zdravotníckej záchrannej služby povolené príslušným orgánom. 

Osoby, ktoré prišli po polnoci 22. decembra zo Spojeného kráľovstva na Slovensko, musia nastúpiť do povinnej domácej karantény a registrovať sa na webe: http://korona.gov.sk/ehranica. Izolácia končí po absolvovaní RT-PCR testu s negatívnym výsledkom, ktorý je možné vykonať najskôr na 5. deň izolácie. 

Prípadné aktualizácie informácií nájdete na všetkých oficiálnych kanáloch letiska Košice.

 

Nedávno pridané

Spod kráľovskej koruny až za oceán

Spod kráľovskej koruny až za oceán

15. Jún 2026
Bulharským „tágom“ k Čiernemu moru už nepoletíme

Bulharským „tágom“ k Čiernemu moru už nepoletíme

8. Jún 2026
Letisko Košice a LOT Polish Airlines

TLAČOVÁ SPRÁVA: Letisko Košice a LOT Polish Airlines oslavujú desať rokov spájania východného Slovenska so svetom cez Varšavu

2. Jún 2026