ryanair-sa vratil

Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe, dnes (2. októbra) oznámila svoje nové letecké spojenie z letiska Košice. Linka z Košíc bude prevádzkovaná 3-krát týždenne do Londýna Stansted od 1.4.2020 ako súčasť letného letového poriadku v roku 2020.

Slovenskí cestujúci si môžu už teraz kúpiť letenky až do októbra 2020. Využite možnosti nízkych cien leteniek na letoch najzelenšej a najčistejšej vedúcej leteckej spoločnosti v Európe, ktorá produkuje najnižšie emisie CO2 na prepraveného cestujúceho a kilometer letu.

Manažér predaja a marketingu spoločnosti Ryanair pre Strednú Európu a Balkán Olga Pawlonka povedala:
"Spoločnosť Ryanair s radosťou oznamuje nové letecké spojenie z Košíc do Londýna Stansted začínajúce v apríli 2020, ktoré bude prevádzkované trikrát týždenne ako súčasť nášho letného letového poriadku. Cestujúci si už môžu zakúpiť letenky až do októbra 2020 na www.ryanair.com".

Michael Tmej, výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice: “Sme veľmi radi, že v Košiciach budeme môcť opätovne privítať nášho partnera, leteckú spoločnosť Ryanair. Linka do Londýna je dlhodobo našou najúspešnejšou destináciou, ktorá má stále vysoký rastový potenciál, keďže aktuálne alokovaná kapacita nie je postačujúca a nepokrýva celkový dopyt zo strany cestujúcich. Linka spájajúca Košice s letiskom Londýn Stansted otvára množstvo príležitostí pre tisícky Slovákov žijúcich v Anglicku, pre obyvateľov z našej širokej spádovej oblasti a pre turistov z Londýna a jeho okolia, aby mohli objavovať krásy nášho mesta i celého východného Slovenska“.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Olga Pawlonka

Ryanair DAC

Tel: +353 1 9451768

pawlonkao@ryanair.com

Nedávno pridané

Saab 340B Swedish AF 005

PIATY DIEL: Fotopohľady do histórie letiska Košice Švédsky vojenský Saab 340

6. Apríl 2021
Douglas DC-8

ŠTVRTÝ DIEL: Fotopohľady do histórie letiska Košice Štvormotorový nákladný Douglas DC-8

19. Marec 2021
Austrian Airlines

Obnovenie letov s Austrian Airlines

16. Marec 2021