final_2

Potrebujeme vašu pomoc!


Eurowings je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá bola v roku 2017 vyhlásená za najlepšiu nemeckú aerolinku. Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách.

Minulý týždeň Eurowings odštartoval druhú edíciu kampane “Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ Toto prvé kolo bolo dnes ukončené a zo šiestich nominovaných destinácií sa do finále dostali írsky Cork, nemecký Friedrichshafen a slovenské Košice!

Finále bude prebiehať naživo na facebookovej stránke spoločnosti Eurowings zajtra, t.j. v utorok 13. marca 2018 v čase medzi 15:00 a 16:00. Bližšie informácie sú dostupné na www.lietamvtom.sk.

Destinácia s najväčším počtom hlasov získa nové letecké spojenie s Nemeckom na palube spoločnosti Eurowings, so štartom už od októbra 2018.

Navyše, letisko Košice za každý jeden hlas získaný vo finále venuje finančný príspevok nadácii Úsmev ako dar.

Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej: „Chcem sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí nám v prvom kole súťaže „Vote & Fly“ poslali svoj hlas. Sme naplnení vďačnosťou a nadšením, že sa nám podarilo dostať do finále. Ešte raz chcem poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest. Hlasujme spolu za Košice a pomôžme aj nadácii Úsmev ako dar!“

Košice, 12. marec 2018  

Nedávno pridané

ryanair_foto2

Ryanair bude lietať z Košíc do Prahy

26. Jún 2020
Austrian Airlines

Austrian Airlines je späť. Z Košíc sa už lieta aj do Viedne.

22. Jún 2020
Letisko Košice

Znovuobjavovanie sveta po pandémii COVID-19

18. Jún 2020